Kıl Çadır Satışı

ŞEHZEDALER PARKININ KARŞISINDA KÜTAHYA’NIN YENİ YÜZÜ OLACAK KÜTAHYA VE ÇEVRESİ GENÇLERİNİN MERAK ETTİĞİ TESİS YÖRÜK ÇADIR TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLMİŞTİR.

Yapımı tamamlanan ”LARİSSA KINA KINA KÜTAHYA” düğün ,eğlence davet,özel gün ve dinlenme tesisleri ile güzel gelişmeler kaydettik..

Proje ve yerleşke düzeni ile farklı planda işletmeye açılacak olan tesislerin Kütahya‘da ilklerin olacağı öngörülüyor..

Daha önce Kütahya belediyemizce müstahsil pazarı olarak yapılıp hizmete açılmışsada bu yere hiç bir köylümüzün uğramadığı gözlenmiştir.

Kütahya yöresine ve Gençlerine de yönelik eğlence turizmine çok büyük katkısı olacak tesislerin ön araştırmalarla farklı bölgelerde bulunan aynı ölçekli salonları bir bir yerinde gezip büyük emek harcayan yatırımcı müteşebbis Yunus Çelik özellikle bu konuda Kütahya Belediye Başkanımız sayın Kamil Saraçoğlu’nun büyük desdeği ve teşviki ile Kütahyamıza çok farklı konjöktörde hizmet etmesi adına bu yatırımı yaptığını söyleyen YUNUS ÇELİK;Nisan ayının ilk haftası na bitirilip yetiştirilmesi için gece gündüz çalışmalar yapıldığını,toplam kapalı alanda 500 kişilik ve açık alanda 800 kişiye hitap edecek olan salonumuz deneyimli personeli ve yaklaşık şimdiye kadar 70 civarında rezarvasyonu bulunması bu alanda hayli idddalı olduğu gözleniyor.. 
Geçtiğimiz günlerde Kütahya sanayi Odası başkanı sayın Nafi Güral tarafındanda ziyaret edilen tesislerde doğa hayatı spor,pıknık,köy hayatıda planlamanın içinde olması Kütahyamızda bulunduğu bölge konumu ile gayet uyumlu bir yapıya sahip olduğu gözleniyor..

Yörük Kıl Çadır olarak bu çok amaçlı kıl çadır kına salonu tesisinin öncelikle kütahya ve çevresi bölgesine hayırlı olmasını diler bereketli bol kazançlar dileriz.

Yorum Yapma